موقعیت ما

قم، بلوار شهید خدا کرم، کوچه شماره 4

تماس با ما

025-36644048-9

ساعت کاری

شنبه تا پنج شنبه 7 الی 14:20

تغییر زبان

خدمات و امکانات

مرکز چاپ و بسته‌بندی اسراء با بهره‌گیری از زیرساخت‌های کم‌نظیر فنی و نیروی انسانی کارآمد، طیف گسترده‌ای از خدمات پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ را با بالاترین استاندارد به مشتریان خود ارائه داده و با به روزآوری مداوم خطوط تولید خود، همپای برترین‌های صنعت چاپ به رقابت پرداخته است.

همچنین، کارشناسان خبره مجموعه ما، پیش از شروع هر پروژه، بر اساس اطلاعات فنی و تجربیات انباشته خود نظرات و مشورت‌های دقیق و کارشناسانه خود را به کارفرما ارائه می‌دهند تا محصول تولید شده در نهایت اثرگذاری، از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

 

پیش از هر گونه اقدامی در زمینه چاپ، دقایقی را میهمان کارشناسان مرکز ما باشید و از دانش فنی و تجربه‌ی چندین ساله در این زمینه‌ها بهره‌مند گردید.

خدمات پیش از چاپ

واحد طراحی

واحد طراحی


این واحد متناسب با نوع پروژه چاپی و با نگاه به زوایای مختلف آن ( از جمله نوع محصول، مدرن یا کلاسیک بودن، محدوده سنی مخاطبین و …) اقدام به انجام اسکیس‌های دستی و طراحی‌های کامپیوتری با استفاده از مدرنترین نرم افزار‌های روز دنیا می نماید.
طراحان خبره مرکز چاپ اسراء تمام توان و تجربه خود را به کار می گیرند تا حسی را که مشتری شما به هنگام در دست گرفتن محصول چاپی احساس می‌کند، به بهترین شکل مهندسی نموده و مطابق با آن بهترین طرح ممکن را به شما ارائه دهند.

 

TOPSETTER P102

واحد لیتوگرافی

در این واحد، فایل‌های تهیه شده در بخش طراحی گرافیک را به پلیت‌های فلزی که حلقه واسط بین کاغذ، مرکب چاپ، کامپیوتر و دستگاه چاپ است، تبدیل می‌شود.

دستگاه موجود در مجتمع چاپ و بسته‌بندی اسراء، پلیت ستر چهار و نیم ورق آنلاین هایدلبرگ است که از بهترین دستگاه‌های لیتوگرافی در دنیا محسوب می‌شود.

TOPSETTER P102

ماشین آلات واحد لیتوگرافی

HEIDELBERG TOPSTTER P102


در بخش پیش از چاپ یک دستگاه plate setter مدل Top setter 102 p که قادر است 12 برگ plate در ساعت با انواع ترام گذاری از یک تا 99 درصد در سایزهای 1 ، 2 و 5/4 ورقی تولید نماید، نصب است.
بهره‌گیری از انواع ترام های موجود از جمله ترام معمولی ، ترام high classic ، ترام diamond ، ترام fm و ترام تخصصی و ویژه هایدلبرگ یعنی ترام satin ، بصورت ترکیبی و یا مجزا، آماده سازی کارهای چاپی را با بهترین کیفیت ممکن و بدون هیچگونه افت از سیستم رایانه به سطح plate امکان‌پذیر و عرضه انواع کارها متناسب با سلیقه و خواسته طراحان و صاحبان کار را ممکن کرده است.

signa

نرم افزارهای تخصصی

از نکات بارز و جالب توجه واحد پیش از چاپ مجتمع چاپ و بسته بندی اسراء می توان به وجود نرم افزارهای تخصصی منحصر به فرد آن،از جمله نرم افزار signa station اشاره کرد.
این نرم افزار قادر است تا 1000 صفحه را در کمتر از سه دقیقه بدون خطای انسانی و در انواع فرم بندی های ممکن به شکل کاملا هوشمند فرم بندی نماید.

HEIDELBERG TOPSTTER P102

TOPSETTER P102
 • خروجی 14 برگ زینک در ساعت
 • ترام گذاری از یک تا 99 درصد
 • تونایی گرفتن پلیت در سایزهای 1،2،4/5و5ورقی
 • قابلیت ترام گذاری FM.Am.Satin

Heidelberg Signa Station

signa (1)
 • تهیه خروجی بر اساس انواع فرم بندی ها
 • امکان تهیه خروجی PDF , Post Scrip
 • امکان ارسال مستقیم به RIP
 • امکان صفحه بندی 1000 صفحه در کمتر از چند ثانیه
 • ذخیره سازی انواع زینک و کاغذ و فرم بندی جهت استفاده ها آتی
 • ثبت اطلاعات پروژه درفایل جهت جلوگیری از خطای انسانی

خدمات چاپ

KBA RAPIDA 106

KBA RApida 106 SIS 5+FAPC ALV2

این ماشین منحصر به فرد چاپ افستrapida 106 4/5 ورقی5 رنگ محصول کمپانی KBA که دارای برج ورنی واتر بیس می باشد. این ماشین دارای خشک کن هوای گرم – پودر اسیدی و خشک کن مادون قرمز در قسمت تحویل کاغذ می باشد.

ماشین فوق امکان چاپ بر روی کاغذ با گرماژ 60 گرم /متر مربع تا 700 گرم /متر مربع و با ضخامت 1.2 میلی متر و برای مقواهای flout تا ضخامت 1.6 میلی متر را نیز دارا می باشد.

همچنین این ماشین بسیار پیش رفته، دارای سیستم گونیا کردن کاغذ توسط سنسور شناسایی کننده کاغذ در قسمت تغذیه نیز می باشد.

علاوه بر موارد مذکور این ماشین سیستم تمام اتوماتیک تعویض plate ، سیستم کنترل رجیستر اتوماتیک، سیستم سنجش و اندازه گیری مرکب بر روی نمونه های چاپی و مجهز به سیستم NON STOP را دارا می باشد.

KBA RAPIDA 105

Rapida KBA 105 /4 RA 105‐6+L SW3

ماﺷﻴﻦ ﭼﺎپ 4/5 ورﻗﻲ ﭘﻨﺞ رﻧﮓ ﻫﻤﺮاه ﺑﺎ ورﻧﻲواﺗﺮﺑﻴﺲ

 

دارای ﻳﻚ ﺑﺮج ورﻧﻲ زﻧﻲ ﺑﺼﻮرت واﺗﺮﺑﻴﺲ ﻫﻤﺮاه ﺑﺎ ﺧﺸﻚ ﻛﻦ IR و ﻫﻮای ﮔﺮم.

 

اﻣﻜﺎن ﭼﺎپ ﺑﺮ روی ﻛﺎﻏﺬ ﺑﺎ ﮔﺮﻣﺎژ 60 ﺗﺎ 700 ﮔﺮم و ﺑﺎ ﺿﺨﺎﻣﺖ 1/2 ﻣﻴﻠﻴﻤﺘﺮ و ﺗﻮاﻧﺎﻳﻲ ﭼﺎپ ﺑﺮ روی ﻣﻘﻮاﻫﺎی flout ﺗﺎ ﺿﺨﺎﻣﺖ 1/6 ﻣﻴﻠﻴﻤﺘﺮ.

ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺗﻤﺎم اﺗﻮﻣﺎﺗﻴﻚ ﺗﻌﻮﻳﺾ plate،ﺳﻴﺴﺘﻢjob changing ﺣﺎﻓﻈﻪ داﺧﻠﻲ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﻛﻪ ﺗﻌﻮﻳﺾ و آﻣﺎده ﺳﺎزی ﻛﺎر ﭼﺎﭘﻲ در ﻛﻤﺘﺮﻳﻦ زﻣﺎن ﻣﻲ رﺳﺎﻧﺪ.

ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺗﻐﺬﻳﻪ و ﮔﻮﻧﻴﺎی ﻛﺎﻏﺬ ﺑﺪون ﻧﺸﺎن Sensorics Infeed System.

pm74-4

HEIDELBERG PRINTMASTER : PM74-4

دستگاه چاپ هایدلبرگ print master مدل 74:4 چهار رنگ مجهز به classic center جهت انجام کلیه تنظیمات زینک ، مرکب و چاپ که قادر است با سرعت 13000 برگ در ساعت، هم زمان چهار رنگ را یک روی کاغذ، چاپ نماید.

از خصوصیات دیگر این دستگاه امکان ضبط اطلاعات چاپی در دیسکهای مخصوص و استفاده در چاپ های مجدد بوده و با استفاده از این امکان علاوه بر حفظ کیفیت کار در چاپ های بعدی ، امکان دسترسی سریعتر به تنظیمات و رنگ و در نتیجه سرعت عمل بیشتر در تولید عرضه محصول با کیفیت مطلوب میسر می گردد.

KBA RApida 106 SIS 5+FAPC ALV2

KBA RAPIDA 106
 • 5 رنگ
 • برج ورنی واتربیس
 • مجهزبه خشک کن IR
 • مجهز به خشک کن هوای گرم
 • Non Stop
 • اتوپلیت
 • سیستم بدون نشان SIS
 • گرماژ 60 تا 700 گرم
 • ضخامت تا 1/2 میلی متر
 • چاپ برروی Flout تا ضخامت 1/6 میلی متر

Rapida KBA 105 /4 RA 105‐6+L SW3

KBA RAPIDA 105
 • تایمر های کنترل زمان کار و مکان قالب
 • سیستم فرمان اتوماتیک و دستی و شمارشگر
 • سیستم انتقال قدرت توسط چرخ زنجیر
 • تایمر های کنترل زمان کار و مکان قالب
 • سیستم فرمان اتوماتیک و دستی و شمارشگر
 • سیستم انتقال قدرت توسط چرخ زنجیر

خدمات تکمیلی چاپ

selefon

SRIDA FL-1100LC

دستگاه سلفون اتومات SRIDA FL-1100LC، یکی ازمجهزترین و به روزترین‌ دستگاه‌های سلفون است که با استفاده از تکنولوژی Chain-Knife (چاقوی زنجیری) و تجهیزاتی مانند شمارنده، شیت کن و دسته کن، با سرعت و کیفیت بالایی عملیات سلفون‌کشی چسبی و حرارتی را انجام می‌دهد.


این دستگاه، عملیات سلفون‌کشی را تا عرض 108 سانتی‌متر پشتیبانی کرده و از حداکثر سرعتی معادل 80 متر بر دقیقه برخوردار است.

WOHLENBERG

POLAR 115X و Wohlenberg 115

POLAR 115X  یکی از دستگاه‌های برش مدرن و با کیفیتی است که مجتمع اسرا در اختیار دارد.

این دستگاه مجهز به کامپیوتری مدرن و دارای 7 زبان از جمله زبان فارسی است که اپراتوری با این دستگاه را به میزان قابل توجهی تسهیل و خطای انسانی را کاهش می‌دهد. همچنین این دستگاه دارای 2 فضای حافظه بوده که در هر کدام تعداد 99 حافظه وجود دارد. در هر یک از این حافظه ها امکان نوشتن صدها خط برنامه، جهت تسریع در تولید و پیش گیری از خطاهای انسانی وجود داشته و با نامگذاری و حفظ این برنامه ها جهت کارهایی از قبیل لیبل بری ، امکان حفظ سایزها و اندازه ها و عدم اتلاف وقت میسر می‌گردد.


از نکات دیگر و جالب توجه این دستگاه دقت آن می‌باشد . این دستگاه با دقت 01/0 میلیمتر بالاترین کیفیت برش را ممکن می سازد.

علاوه بر این دستگاه، مجتمع چاپ و بسته‌بندی اسرا، دستگاه برش دهانه Wohlenberg 115 را نیز در اختیار دارد. این دستگاهِ مدل سال 2010 با داشتن صفحه کنترل تمام لمسی ودقت برش تا 0/001 میلی متر، دقت و کیفیتی بی‌مانند را در تحویل مشتریان می‌دهد.

BOX

خدمات تکمیلی چاپ

پس از چاپ شدن یک طرح‌، بسته به نیاز می‌توان خدمات گسترده‌ای را روی آن اعمال کرد‌.

خدمات پس از چاپ به‌طور معمول شامل‌: خط تا، برش، تیغ، نیم تیغ‌، پرفراژ‌، صحافی و نیز ایجاد انواع روکش‌ها مانند انواع ورنی یا UV، سلفون مات و براق است.

 خدمات متنوع دیگری نیز مانند طلاکوب‌، نقره کوب‌، داغی‌، ترموگرافی‌، لمینت‌، نمونه سازی از کار چاپی و… نیز در گروه خدمات پس از چاپ قرار می‌گیرند.

ANBAR

خدمات انبارداری

مجموعه اسرا از چهار انبار مواد اولیه، قطعات، کاغذ و بارانداز محصولات نهایی بهره می‌برد و از این رو هیچ‌گاه حتی در شلوغ‌ترین ایام سال از ارائه منظم خدمات انبارداری به مشتریان خود باز نمی‌ماند.

نیروی انسانی متعهد، زیرساخت فیزیکی قوی و نگهداری اصولی از کاغذ، مواد اولیه و محصولات نهایی در کنار تجهیزاتی مانند لیفتراک، تسمه‌کش و دستگاه وکیوم باعث شده است تا مشتریان، از شروع انبارش کاغذ و مواد اولیه تا نگهداری و ترخیص محصول چاپ شده نهایی هیچ دغدغه و نگرانی را تجربه نکرده و با خیالی آسوده پیگیر دیگر مسائل کاری خود باشند.

ساعت کاری بخش انبارداری، همه روزه از ساعت 7 الی 18 می‌باشد و عملیات دریافت و یا ترخیص کالا را انجام می‌دهد.

عکس پرسنل
نما کلی