page contents

معرفی بخش چاپ

HEIDELBERG PRINTMASTER : PM74-2P

ماشین چاپ هایدلبرگ Print masterمدل  PM72:2P که قادر است با سرعت 13000 برگ در ساعت ، دو رنگ را در یک روی کاغذ و یا یک رنگ را در دو روی کاغذ چاپ کند

HEIDELBERG PRINTMASTER : PM74-4

دستگاه چاپ  هایدلبرگ print master مدل 74:4 چهار رنگ مجهز به classic center  جهت انجام کلیه تنظیمات زینک ، مرکب و چاپ که قادر است با  سرعت 13000 برگ در ساعت، هم زمان چهار رنگ را یک روی کاغذ چاپ نماید ، نصب و در حال کار می باشد.

 

از خصوصیات دیگر این دستگاه امکان ضبط اطلاعات چاپی در دیسکهای مخصوص و استفاده در چاپ های مجدد بوده و با استفاده از این امکان ، علاوه بر حفظ کیفیت کار ، در چاپ های بعدی ، امکان دسترسی سریعتر به تنظیمات و رنگ و در نتیجه سرعت عمل بیشتر در تولید عرضه محصول  با کیفیت مطلوب میسر می گردد.

KAB RAPIDA 106-5+L

یک این ماشین منحصر به فرد چاپ افستrapida 106 4/5 ورقی5 رنگ محصول کمپانی KBA   که دارای برج ورنی واتر بیس  می باشد ، در حال کار می باشد. این ماشین دارای خشک کن هوای گرم – پودر اسیدی و خشک کن مادون قرمز در قسمت تحویل کاغذ می باشد.

 

ماشین فوق امکان چاپ بر روی کاغذ باگرماژ 60 گرم /متر مربع تا 700 گرم /متر مربع و با ضخامت 1.2 میلی متر  و برای مقواهای flout   تا ضخامت 1.6 میلی متر را نیز دارا می باشد.

 

همچنین این ماشین بسیار پیش رفته دارای سیستم گونیا کردن کاغذ توسط سنسور شناسایی کننده کاغذ در قسمت تغذیه  نیز می باشد.

 

علاوه بر موارد مذکور این ماشین سیستم تمام اتوماتیک تعویض plate  و سیستم کنترل رجیستر اتوماتیک  و سیستم سنجش و اندازه گیری مرکب بر روی نمونه های چاپی را دارا می باشد.

 

این ماشین مجهز به سیستم NON STOPمی باشد.


Facebook Twitter Vimeo
در حال بارگذاری