page contents

معرفی بخش پیش از چاپ

HEIDELBERG TOPSTTER P102

در بخش پیش از چاپ یک دستگاه plate setter  مدل Top setter 102 p   که قادر است 12 برگ plate  در ساعت با انواع ترام گذاری از یک تا 99 در صد در سایزهای 1 ، 2 و ۴/۵ ورقی تولید نماید ، نصب می باشد.

 

از نکات بارز و جالب توجه این دستگاه می توان به نرم افزار های تخصصی منحصر به فرد آن از جمله نرم افزار signa station  اشاره کرد. این نرم افزار قادر است تا 1000 صفحه را در کمتر از سه دقیقه بدون خطای انسانی و در انواع فرم بندی های ممکن به شکل کاملا هوشمند فرم بندی نماید.

 

بهره گیری از انواع ترام های موجود از جمله ترام معمولی ، ترام high classic  ، ترام diamond  ، ترام fm  و ترام تخصصی و ویژه هایدلبرگ یعنی ترام satin  ، بصورت ترکیبی و یا مجزا ، آماده سازی کارهای چاپی را با بهترین کیفیت ممکن و بدون هیچگونه افت از سیستم را یانه به سطح plate امکانپذیر می سازد. این سیستم امکان عرضه کار متناسب با سلیقه و خواسته طراحان و صاحبان کار را فراهم می سازد .

 

کلیه عملیات لیتو گرافی و طراحی توسط همکاران با تحصیلات مرتبط و سابقه فعالیت در این بخش ، صورت می گیرد.

 

بهره گیری از انواع ترام های موجود از جمله ترام معمولی ، ترام High Classic  ، ترام Diamond  ، ترام FM و ترام تخصصی و ویژه هایدلبرگ یعنی ترام Satin  ، بصورت ترکیبی و یا مجزا ، آماده سازی کارهای چاپی را با بهترین کیفیت ممکن و بدون هیچگونه افت از سیستم رایانه به سطح plate امکانپذیر می سازد.

 

این سیستم امکان عرضه کار متناسب با سلیقه و خواسته طراحان و صاحبان کار را فراهم می سازد .

 

کلیه عملیات لیتو گرافی و طراحی توسط همکاران با تحصیلات مرتبط و سابقه فعالیت در این بخش ، صورت می گیرد.


Facebook Twitter Vimeo
در حال بارگذاری