page contents

HEIDELBERG POLAR 115

دستگاه برش polar 115 مدل سال 2004 می باشد. این دستگاه مجهز به کامپیوتر مدرن بوده و دارای هفت زبان ، از جمله زبان فارسی می باشد که اپراتوری با این دستگاه را به میزان قابل توجهی تسهیل و خطای انسانی را کاهش می دهد.

 

همچنین این دستگاه دارای دو فضای حافظه بوده که در هر کدام تعداد 99 حافظه وجود دارد.

 

در هر یک از این حافظه ها امکان نوشتن صدها خط برنامه جهت تسریع در تولید و پیشگیری از خطاهای انسانی وجود داشته و با نامگذاری و حفظ این برنامه ها ، جهت کار هایی از قبیل لیبل بری ، امکان حفظ سایزها و اندازه ها و عدم اتلاف وقت میسر می گردد.

 

از نکات دیگر و جالب توجه این دستگاه دقت آن می باشد . این دستگاه با دقت 001/0 میلی متر بالاترین کیفت برش را ممکن می سازد.

HELDELBERG STAHL FOLDER KH 56

دستگاه ورق تا کنی سایز دو ورقی stahl folder  مدل KH56 که از جدید ترین تکنولوژی روز جهان بهره می برد.

HEIDELBERG EUROBIND 1200

دستگاه ماشین صحافی چسب گرم هایدلبرگ Eurobind 1200 که دارای چهار گیره دریافت بلوک کتاب و بخش خط زنی جلد بوده و در هر شیفت 4000 الی 5000 جلد کتاب با جلد نرم را صحافی می نماید ، مشغول بکار است .

 

این دستگاه با استفاده از آخرین دستاوردهای تکنیکی قادر است کتابهایی با کمترین عطف و تعداد فرمهای زیاد که دارای عطفی نزدیک به 6 سانتی متر باشند را با بهترین کیفیت ممکن جلد گذاری نماید.

WOHLENBERG 115T

دستگاه برش wohlenberg 115 T مدل سال 2010 می باشد. این دستگاه مجهز به کامپیوتر مدرن بوده که اپراتوری با این دستگاه را به میزان قابل توجهی تسهیل و خطای انسانی را کاهش می دهد.

از نکات دیگر و جالب توجه این دستگاه دقت آن می باشد . این دستگاه با دقت 001/0 میلی متر بالاترین کیفت برش را ممکن می سازد.


Facebook Twitter Vimeo
در حال بارگذاری