موقعیت ما قم، بلوار شهید خدا کرم، کوچه شماره 4
تماس با ما 025-36644048-9
ساعت کاری شنبه تا پنج شنبه 7 الی 14:20

| خدمات و امکانات

مرکز چاپ و بسته‌بندی اسراء با بهره‌گیری از زیرساخت‌های کم‌نظیر فنی و فیزیکی و نیروی انسانی کارآمد، طیف گسترده‌ای از خدمات پیش از چاپ، چاپ و پس از چاپ را با بالاترین استاندارد به مشتریان خود ارائه داده و با به روزآوری مداوم خطوط تولید خود، همپای برترین‌های صنعت چاپ به رقابت پرداخته است.
همچنین، کارشناسان خبره مجموعه ما، همواره و پیش از شروع هر پروژه، بر اساس اطلاعات فنی و تجربیات انباشته خود و نیز افکارسنجی مخاطب نهایی یک پروژه ی چاپی، نظرات و مشورت‌های دقیق و کارشناسانه خود را به کارفرما ارائه می‌دهند تا محصول تولید شده در نهایت اثرگذاری، جذابیت و مطلوبیت و البته اقتصادی و به صرفه باشد.

پیش از هر گونه اقدامی در زمینه چاپ، دقایقی را میهمان کارشناسان مرکز ما باشید و از دانش فنی و تجربه‌ی چندین ساله در این زمینه‌ها بهره‌مند گردید.

خدمات پیش از چاپ

 

واحد طراحی

این واحد متناسب با نوع پروژه چاپی و با نگاه به زوایای مختلف آن ( از جمله نوع محصول، مدرن یا کلاسیک بودن، محدوده سنی مخاطبین و …) اقدام به انجام اسکیس‌های دستی و طراحی‌های کامپیوتری با استفاده از مدرنترین نرم افزار‌های روز دنیا می نماید.
طراحان خبره مرکز چاپ اسراء تمام توان و تجربه خود را به کار می گیرند تا حسی را که مشتری شما به هنگام در دست گرفتن محصول چاپی احساس می‌کند، به بهترین شکل مهندسی نموده و مطابق با آن بهترین طرح ممکن را به شما ارائه دهند.
همچنین، طراحان مرکز چاپ اسراء از معدود طراحانی هستند که به دانش رنگ‌شناسی تخصصی مسلط بوده و با شناخت رنگ‌های تاثیرگذار بر هر دسته از مخاطبین، گیراترین طرح را به شما تحویل می‌دهند.

واحد لیتوگرافی

این واحد که از کاربلدترین لیتوگراف‌های استان قم تشکیل شده، فایل‌های تهیه شده در بخش طراحی گرافیک را به پلیت‌های فلزی که حلقه واسط بین کاغذ، مرکب چاپ، کامپیوتر و دستگاه چاپ است، تبدیل می‌نماید. دستگاه موجود در این واحد مرکز چاپ و بسته‌بندی اسراء، پلیت ستر چهار و نیم ورق آنلاین هایدلبرگ است که از بهترین دستگاه‌های لیتوگرافی در دنیا محسوب می‌شود.

ماشین آلات واحد لیتوگرافی

HEIDELBERG TOPSTTER P102
در بخش پیش از چاپ یک دستگاه plate setter مدل Top setter 102 p که قادر است 12 برگ plate در ساعت با انواع ترام گذاری از یک تا 99 درصد در سایزهای 1 ، 2 و ۴/۵ ورقی تولید نماید، نصب است.
بهره‌گیری از انواع ترام های موجود از جمله ترام معمولی ، ترام high classic ، ترام diamond ، ترام fm و ترام تخصصی و ویژه هایدلبرگ یعنی ترام satin ، بصورت ترکیبی و یا مجزا، آماده سازی کارهای چاپی را با بهترین کیفیت ممکن و بدون هیچگونه افت از سیستم را یانه به سطح plate امکان‌پذیر و عرضه انواع کارها متناسب با سلیقه و خواسته طراحان و صاحبان کار را ممکن کرده است.

نرم افزارهای تخصصی

از نکات بارز و جالب توجه واح پیش از چاپ مرکزچاپ اسراء می توان به وجودنرم افزار های تخصصی منحصر به فرد آن،از جمله نرم افزار signa station اشاره کرد.
این نرم افزار قادر است تا 1000 صفحه را در کمتر از سه دقیقه بدون خطای انسانی و در انواع فرم بندی های ممکن به شکل کاملا هوشمند فرم بندی نماید.

HEIDELBERG TOPSTTER P102
Heidelberg Signa Station

خدمات چاپ

 

KBA RApida 106 SIS 5+FAPC ALV2

یک این ماشین منحصر به فرد چاپ افستrapida 106 4/5 ورقی5 رنگ محصول کمپانی KBA که دارای برج ورنی واتر بیس می باشد ، در حال کار می باشد. این ماشین دارای خشک کن هوای گرم – پودر اسیدی و خشک کن مادون قرمز در قسمت تحویل کاغذ می باشد.

ماشین فوق امکان چاپ بر روی کاغذ باگرماژ 60 گرم /متر مربع تا 700 گرم /متر مربع و با ضخامت 1.2 میلی متر و برای مقواهای flout تا ضخامت 1.6 میلی متر را نیز دارا می باشد.

همچنین این ماشین بسیار پیش رفته دارای سیستم گونیا کردن کاغذ توسط سنسور شناسایی کننده کاغذ در قسمت تغذیه نیز می باشد.

علاوه بر موارد مذکور این ماشین سیستم تمام اتوماتیک تعویض plate و سیستم کنترل رجیستر اتوماتیک و سیستم سنجش و اندازه گیری مرکب بر روی نمونه های چاپی را دارا می باشد.

این ماشین مجهز به سیستم NON STOPمی باشد.

KBA RApida 106 SIS 5+FAPC ALV2
Rapida KBA 105 /4 RA 105‐6+L SW3

Rapida KBA 105 /4 RA 105‐6+L SW3

ﻣﺎﺷﻴﻦ ﭼﺎپ 4/5 ورﻗﻲ ﭘﻨﺞ رﻧﮓ ﻫﻤﺮاه ﺑﺎ ورﻧﻲواﺗﺮﺑﻴﺲ
داراي ﻳﻚ ﺑﺮج ورﻧﻲ زﻧﻲ ﺑﺼﻮرت واﺗﺮﺑﻴﺲ ﻫﻤﺮاه ﺑﺎ ﺧﺸﻚ ﻛﻦ IR و ﻫﻮاي ﮔﺮم.
اﻣﻜﺎن ﭼﺎپ ﺑﺮ روي ﻛﺎﻏﺬ ﺑﺎ ﮔﺮﻣﺎژ 60 ﺗﺎ 700 ﮔﺮم و ﺑﺎ ﺿﺨﺎﻣﺖ 1/2 ﻣﻴﻠﻴﻤﺘﺮ و ﺗﻮاﻧﺎﻳﻲ ﭼﺎپ ﺑﺮ روي ﻣﻘﻮاﻫﺎي flout ﺗﺎ ﺿﺨﺎﻣﺖ 1/6 ﻣﻴﻠﻴﻤﺘﺮ.
ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺗﻤﺎم اﺗﻮﻣﺎﺗﻴﻚ ﺗﻌﻮﻳﺾ plate و ﺳﻴﺴﺘﻢjob changing ﺣﺎﻓﻈﻪ داﺧﻠﻲ ﻣﺎﺷﻴﻦ ﻛﻪ ﺗﻌﻮﻳﺾ و آﻣﺎده ﺳﺎزي ﻛﺎر ﭼﺎﭘﻲ در ﻛﻤﺘﺮﻳﻦ زﻣﺎن ﻣﻲ رﺳﺎﻧﺪ.
ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺗﻐﺬﻳﻪ و ﮔﻮﻧﻴﺎي ﻛﺎﻏﺬ ﺑﺪون ﻧﺸﺎن Sensorics Infeed System.

HEIDELBERG PRINTMASTER : PM74-4

دستگاه چاپ هایدلبرگ print master مدل 74:4 چهار رنگ مجهز به classic center جهت انجام کلیه تنظیمات زینک ، مرکب و چاپ که قادر است با سرعت 13000 برگ در ساعت، هم زمان چهار رنگ را یک روی کاغذ چاپ نماید ، نصب و در حال کار می باشد.

از خصوصیات دیگر این دستگاه امکان ضبط اطلاعات چاپی در دیسکهای مخصوص و استفاده در چاپ های مجدد بوده و با استفاده از این امکان ، علاوه بر حفظ کیفیت کار ، در چاپ های بعدی ، امکان دسترسی سریعتر به تنظیمات و رنگ و در نتیجه سرعت عمل بیشتر در تولید عرضه محصول با کیفیت مطلوب میسر می گردد.

خدمات تکمیلی چاپ

 

SRIDA FL-1100LC

دستگاه سلفون اتومات SRIDA FL-1100LC، یکی ازمجهزترین و به روزترین‌ دستگاه‌های سلفون است که با استفاده از تکنولوژی Chain-Knife (چاقوی زنجیری) و تجهیزاتی مانند شمارنده، شیت کن و دسته کن، با سرعت و کیفیت بالایی عملیات سلفون‌کشی چسبی و حرارتی را انجام می‌دهد.
این دستگاه، عملیات سلفون‌کشی را تا عرض 108 سانتی‌متر پشتیبانی کرده و از حداکثر سرعتی معادل 80 متر بر دقیقه برخوردار است

POLAR 115X و Wohlenberg 115

POLAR 115X یکی از دستگاه‌های برش مدرن و با کیفیتی است که مجموعه اسرا در اختیار دارد. اين دستگاه مجهز به كامپيوتري مدرن و داراي 7 زبان از جمله زبان فارسي است كه اپراتوري با اين دستگاه را به ميزان قابل توجهي تسهيل و خطاي انساني را كاهش مي‌دهد. همچنين اين دستگاه داراي 2 فضاي حافظه بوده كه در هر كدام تعداد 99 حافظه وجود دارد. در هر يك از اين حافظه ها امكان نوشتن 100 ها خط برنامه جهت تسريع در توليد و پيش گيري از خطاهاي انساني وجود داشته و با نامگذاري و حفظ اين برنامه ها جهت كارهايي از قبيل ليبل بري ، امكان حفظ سايزها و اندازه ها و عدم اتلاف وقت ميسر ميگردد.
از نكات ديگر و جالب توجه اين دستگاه دقت آن ميباشد . اين دستگاه با دقت 01/0 ميليمتر بالاترين كيفيت برش را ممكن مي سازد.

علاوه بر این دستگاه، مرکز چاپ و بسته‌بندی اسرا، دستگاه برش دهانه Wohlenberg 115 را نیز در اختیار دارد. این دستگاهِ مدل سال 2010 با داشتن صفحه کنترل تمام لمسی ودقت برش تا 0/001 میلی متر، دقت و کیفیتی بی‌مانند را در تحویل مشتریان می‌دهد.

خدمات انبارداری و اداری

یکی از مزیت‌های رقابتی مرکز چاپ و بسته‌بندی اسرا، زیرساخت گسترده خدمات اداری و انبارداری است که در نوع خود، کم نظیر می‌باشد. نظم سازمانی، شفافیت و پاسخگویی بالای واحد اداری در کنار فضای گسترده، تجهیزات و تجربه واحد انبارداری باعث شده است تا مشتریان از نقاط گوناگون کشور، با خیالی آسوده، صفر تا صد فرایند چاپ را – از خرید و انبارداری کاغذ و مواد اولیه مشتریان تا بسته‌بندی و ترخیص محصولات آن‌ها – به مرکز چاپ و بسته‌بندی اسرا در قم بسپارند.

خدمات انبارداری

مجموعه اسرا از چهار انبار مواد اولیه، قطعات، کاغذ و بارانداز محصولات نهایی با مجموع مساحت ... بهره می‌برد و از این رو هیچ‌گاه حتی در شلوغ‌ترین ایام سال از ارائه منظم خدمات انبارداری به مشتریان خود باز نمی‌ماند. نیروی انسانی متعهد، زیرساخت فیزیکی قوی و نگهداری اصولی از کاغذ، مواد اولیه و محصولات نهایی در کنار تجهیزاتی مانند لیفتراک، تسمه‌کش و دستگاه وکیوم باعث شده است تا مشتریان، از شروع انبارش کاغذ و مواد اولیه تا نگهداری و ترخیص محصول چاپ شده نهایی هیچ دغدغه و نگرانی را تجربه نکرده و با خیالی آسوده پیگیر دیگر مسائل کاری خود باشند. واحد انبارداری اسرا در همه روزهای کاری تا ساعت 21 فعال بوده و عملیات دریافت و یا ترخیص کالا را انجام می‌دهد که به چابکی و کوتاه‌تر شدن زمان انتظار مشتریان کمک شایانی می‌نماید.

واحد اداری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی