موقعیت ما

قم، بلوار شهید خدا کرم، کوچه شماره 4

تماس با ما

025-36644048-9

ساعت کاری

شنبه تا پنج شنبه 7 الی 14:20

تغییر زبان

با انتخاب تبلیغات چاپی مناسب سرعت رشد خود را چند برابر کنید.

  1. خانه
  2. بازاریابی
  3. با انتخاب تبلیغات چاپی مناسب سرعت رشد خود را چند برابر کنید.

چرا انتخاب چاپ و تبلیغات

چرا تبلیغات چاپی؟

امکان لمس فیزیکی در تبلیغات چاپی، بخشی از فروش و افزایش درآمد محسوب می‌شود، در تمامی صنایع و کسب‌وکارهای امروزی واژه‌ی تبلیغات بسیار ملموس و آشناست که در برخی موارد تبلیغات چاپی به انواع دیجیتالی آن ترجیح داده‌می‌شود.

با کمک تبلیغات چاپی شما می‌توانید مطمئن باشید که توسط مخاطب بررسی خواهید شد و استفاده از این نوع تبلیغات به آن معناست که شما خود را در جایگاه مناسبی در دایره‌ی رقابت معرفی کرده‌اید و به همین دلیل است که انواع تبلیغات چاپی در مواقع متفاوت بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

به طور مثال “کاتالوگ” یکی از انواع تبلیغات چاپی محسوب می‌شود و به مخاطب کمک می‌کند که در زمان مناسب به اطلاعاتی در خصوص محصول یا خدمات شما دسترسی داشته باشد. زمانی که مشتری شما را برای بررسی انتخاب می‌کند نیاز دارد به جزئیاتی درباره کار شما دسترسی داشته باشد.

با تهیه و ارائه کاتالوگ به او اجازه می‌دهید فارغ از محدودیت زمان و مکان درباره شما تحقیق کند و با اینکار احساس نیاز را هم در او تقویت خواهید کرد. معمولا کاتالوگ امکان مقایسه برای انتخاب بهتر را ایجاد می‌کند. تصور کنید که احساس نیاز در مشتری ایجاد شده است، اگر در این زمان شما چیزی برای معرفی خود نداشته باشید این فرصت طلایی را از دست خواهید داد.

بهترین انتخاب کدام است؟!

استفاده از تبلیغات چاپی موثر علاوه بر اینکه میزان درآمد را متحول خواهد کرد، می‌تواند به تثبیت برند در بازار کمک چشم‌گیری نماید. در این میان دانستن این موضوع که تبلیغات چاپی چیست و چگونه می‌توان در راستای ایجاد آگاهی، بازاریابی و جذب مشتریان جدید از آن استفاده کرد، بسیار مهم است.

هر کسب‌وکاری نیاز دارد به شیوه‌ای درست محصولات و خدمات خود را معرفی نماید.

در عصر حاضر مشتریان به انتخاب‌های متنوع و مناسب واکنش بهتری نشان می‌دهند و ما در این مقاله قصد داریم با معرفی انواع ابزارهای تبلیغات چاپی، شما را در انتخاب مناسب راهنمایی کرده و با کاربرد صحیح و مزایای استفاده از آن بیشتر آشنا کنیم:

همیشه بحث گزینش راه‌های صحیح در بازاریابی به صورت ویژه‌ای مطرح است، پس بهتر است قبل از انتخاب بین کاتالوگ، بروشور، بنر، فولدرها

کاتالوگ و بروشور

در انواع بازاریابی برای معرفی محصولات یا خدمات معمولا یک بروشور یا کاتالوگ چاپی ارزان جزو تبلیغات است که در عین حال بسیار مهم تلقی می‌شود.

کاتالوگ و بروشور فضای بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید کسب‌وکار خود را با جزئیات بیشتری به مشتری معرفی نمایید و کمک می‌کند مشتری برای تصمیم‌گیری و انتخاب زمان و اطلاعات کافی در دست داشته باشد.

این نوع از تبلیغات چاپی به دلیل قابلیت حمل محدودیت زمان و مکان را در بازاریابی حذف می‌کند و چون اغلب می‌تواند در دسترس باشد ماندگاری برند در ذهن مشتری را ایجاد می‌کند. در هر نوع کسب‌وکاری داشتن کاتالوگ و بروشور برای شما اعتبار بیشتری به ارمغان می‌آورد.

به منظور نشان دادن کیفیت کار خود بهتر است در انتخاب جنس دقت کنید چرا که کیفیت کاتالوگی که در اختیار مشتری قرار می‌دهید نشان‎دهنده‌ی کیفیت محصول یا خدماتی‌است که در آن معرفی می‌نمایید.

پوستر

پوسترهای تبلیغاتی معمولا در مکان‌هایی استفاده می‌شوند که در معرض دید افراد بیشتری قرار می‌گیرند و شما با انتخاب این نوع تبلیغات چاپی در مشتری حس داشتن حق انتخاب را ایجاد می‌کنید.

مشتری می‌تواند تبلیغات شما را ببیند و در طولانی مدت به آن فکر کند و در صورت نیاز به شما مراجعه خواهد کرد. در پوسترها علاوه بر اطلاعات تماس، متمایزترین ویژگی یک کسب‌وکار مطرح می‌شود.

اگر در نوع کسب‌وکار شما تنوع سلیقه‌ی مشتریان گستردگی زیادی دارد بهتر است به طراحی و استفاده از یک پوستر تأثیرگذار فکر کنید. با طراحی یک پوستر با کیفیت می‌توانید خود را در ذهن مشتری تثبیت نمایید.

فولدر تبلیغاتی

این نوع از تبلیغات باید بسیار هوشمندانه انتخاب شود. فولدر تبلغاتی از مواردیست که معمولا برای مخاطبین و مشتریان حس احترام به وجود می‌آورد، چرا که با انتخاب این نوع از تبلیغات چاپی نشان می‌دهید نظم در کسب‌وکار شما اهمیت بسیار زیادی دارد.

معمولا افراد تحصیل کرده و فعال در جامعه به استفاده از فولدر اشتیاق نشان می‌دهند پس اگر نوع کار شما با این افراد ارتباط بیشتری دارد، پیشنهاد می‌شود به منظور جلب رضایت آن‌ها برای چاپ فولدر سریع و فوری با کیفیت و مطلوب برنامه ریزی کنید.

محصولات بسته‌بندی و حمل‌ونقل

استفاده از یک بسته‌بندی منحصربه‌فرد از نظر طراحی و با کیفیت از نظر فیزیکی هوشمندانه‌ترین تبلیغات چاپی به حساب می‌آید.

مشتری با یکبار استفاده از آن علاوه بر اینکه میل به درخواست مجدد احساس می‌کند، بخاطر این ویژگی شما را به مشتریان جدیدتری هم معرفی خواهد کرد.

در این تبلیغات امکان ایجاد نو‌آوری و تنوع بسیاری وجود دارد که کمک می‌کند کسب‌وکار شما با سرعت بیشتری شناخته شود.